fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

sandalye kılıfı diken atölyelere iş verilir

sandalye kılıfı diken atölyelere iş verilir
sandalye kılıfı diken atölyelere iş verilir
BURSA SANDALYE DİKİM ATÖLYELERİNE İŞ VERİLİR : sürekli yada arara bursada evde yada 3-4 kişilik atölyelere fason sandalye kılıfı dikim işi verilecektir. Fason iş veren firmalar arıyorum diyenler, düğün salonlarındaki masa ve sandalye giydirme imalatı için, sandalye giydirme dikim işi verilecektir. sandalye kılıfı dikecek atölye arayan tekstil firmaları. sandalye kılıfı fason dikim iş ilanları. bursa fason dikim iş ilanları burada.
DÜĞÜN SALONU AKSESUARLARI VE SANDALYE KILIFI SÜSLEMELERİ İMALAT TOPTANCILARIN İŞ İLANLARI : Fason dikim yapan yerler ve fason iş veren firmalar adres ve telefon bilgileri. üretici ve imalatçı firma ilanları.

4 yorum:

  1. atölyelere dikiş işi vere fason tekstil firmaları, parça başı veya sürekli iş veren tekstil firmaları.

    YanıtlaSil
  2. Şehir dislarina dikim işi gönderen yokmu?

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR