fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

fasona iş verebileceğim atölyeler fason atölyeler

fasona iş verebileceğim atölyeler fason atölyeler
fasona iş verebileceğim atölyeler fason atölyeler
FASONA İŞ VEREBİLECEĞİM ATÖLYELER ARIYORUM DİYORSANIZ : türkiye ve dünya genelindeki tüm fason atölye iş ilanlarını ücretsiz olarak burada görebilir, ayrıca ilanlara yanıt verebilirsiniz, tekstil ürünleri fason diktirtmek isteyenler için en ideal site, fasona iş verebileceğim atölyeler fason atölyeler arayanlar.

 • acil fason iş vermek istiyorum
 • bursa, istanbul çevresine faon dikim iş verebileceğim yerler.
 • ürünlerimi kaliteli ve hatasız dikebilecek atölyeler arıyorum.
 • fasona iş verebileceğim firmalar.
 • en hızlı ve en iyi dikim yapan fason atölye konfeksiyon arıyorum.
 • fasona dikim işi verebileceğim, ihracat kalitesinde dikim yapabilen kaliteli diken atölyeler.
 • çok acil ürünleri dikecek atölye arıyorum.

3 yorum:

 1. Bursa nilüferde küçük bi atölye açtım nevresim takımı ve hazırlık işi yapmak istiyorum 05379231890

  YanıtlaSil
 2. Havlu dikimi yapılır arayın 05538507252

  YanıtlaSil
 3. Mrhb istanbul avrupa yakasindayim 5 makinalik yerimiz var 4 kisiyiz penye dikim isi ariyoruz 18 yıldır bu işin icindeyiz kendi yerimizi açtık acil dönüş yaparsaniz sevinirim adım melek no 05300847637

  YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR