fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Fason takibi yapabilecek fason takip sorumlusu aranıyor


FİRMAMIZ BÜNYESİNE FASON TAKİPÇİSİ ARANIYOR : Tüm işlerimizi eksiksiz takip edebilecek, işinde deneyimli ve prensipli, Fason takibi yapabilecek fason takip sorumlusu aranıyor.

 • fason takipçisi. iş tecrübesi olan,
 • fason takipçileri arayan tekstil firmaları
 • yeni açılan fabrikamızda çalışacak fason takipçileri alınacaktır.
 • fason takibi yapabilecek deneyimli ve tecrübeli fason takipçileri işe alınacaktır ilanları.
 • bursa, istanbul, ankara, izmir, antep, ankara, eskişehir, denizli, maraş gibi bölgelerde çalışabileceğim takipçi iş ilanları.
Fason takibi yapabilecek fason takip sorumlusu aranıyor
Fason takibi yapabilecek fason takip sorumlusu aranıyor

2 yorum:

 1. fason takipçisi arayan firmalar, deneyimli ev tekstili ve çocuk giyim atölyelerinden sorumlu fason takipçisi aranıyor

  YanıtlaSil
 2. DÜĞME & AKSESSUARları daha uygunamı getirmek istiyorsun ara GSm : 0543-335-57-36 Çakır Emre

  YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR