fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

üretimi koordine edebilecek fason takip sorumlusu aranıyor

üretimi koordine edebilecek fason takip sorumlusu aranıyor
üretimi koordine edebilecek fason takip sorumlusu aranıyor
FİRMAMIZIN ÜRETİM BÖLÜMÜNE : Konusunda oldukça başarılı, işini çok iyi bilen ve takip eden, titiz ve hassas disiplinli çalışabilecek, iyi maaşlı ve nezih ortamda, üretimi koordine edebilecek fason takip sorumlusu aranıyor. en kaliteli vasıflı üretimi koordine edecek tekstil bilgisi olan elemanlar alınacaktır ilanları. üretimi koordine edecek şef ve müdür arayan firmalar.

2 yorum:

  1. Parçabaşı ilik,düğme,çıt-çıt,ponterez, vs İşlerinizi sizin kendi mekanınızda kadromuzla veya tek kişi olarak yapaıyoruz

    İLİKÇİ: HAYDAR ŞAHAN TEL: 05334875046 istanbul anadolu yakası ilk tercihimizdir...

    YanıtlaSil
  2. HER TURLU ORME DOKUMA BAY BAYAN COCUK GURUBUNDA YUKSEK KALİTE VE TECRUBELİ KODROMUZLA FASON İMALAT FİNİSLİŞLİ MAL TESLİMİ YAPILIR BOASY TEKSTİL AİLESİ irt 0535100 02 02 nihat kurt

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR