fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Tekstil mühendisi ve üretim müdürü aranıyor

Tekstil mühendisi ve üretim müdürü aranıyor - firmamız bünyesinde çalışacak Tekstil mühendisi ve üretim müdürü aranıyor.
Tekstil mühendisi ve üretim müdürü aranıyor - firmamız bünyesinde çalışacak Tekstil mühendisi ve üretim müdürü aranıyor.
FİRMAMIZDA ÇALIŞABİLECEK TEKSTİL MÜHENDİSİ ÜRETİM MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR : Acil üretim bölümümüzde, konusunda oldukça deneyimli ve işine hakim, Tekstil mühendisi ve üretim müdürü aranıyor - firmamız bünyesinde çalışacak Tekstil mühendisi ve üretim müdürü aranıyor. tümtürkiyedeki Tekstil mühendisi ve üretim müdürü aranıyor iş ilanları irtibatları ve iletişimleri. acile tekstilden anlayan mühendislere ihtiyaç vardır. tekstilde en deneyimli ve bu işin özel okullarını bitirmiş tekstil mühendisi arayan firmalar ve tekstil mühendisi arıyoruz diyenler.

2 yorum:

  1. ilik düğmeciyim iş arıyorum tel no 05362987760

    YanıtlaSil
  2. ilik düğmeciyim iş arıyorum tel no 05362987760

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR