fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Tekstil - eleman arayan firmalar burada

Tekstil - eleman arayan firmalar burada
Tekstil - eleman arayan firmalar burada
TEKSTİL - ELEMAN ARAYAN TEKSTİL FİRMALARI BURADA : Hemen iş bulabileceğiniz ve hemen işe başlayabileceğiniz, tekstil sektöründeki tüm eleman arayan firmaların iş ilanlarını burada görebileceksiniz, üstelik verilen ilanlara cevap yazabileceksiniz, ayrıca iletişime geçebilirsiniz, Tekstil - eleman arayan firmalar burada. Tekstil - eleman arayan firmalar burada, yeni tekstil eleman arayan firmalar dikim ve dikiş elemanı ilanları.

  • bayan dikim elemanı arayan tekstil firmaları
  • düz makinada çalışacak bayan dikim elemanları
  • overlok ve reçmede çalışacak bayan dikim elemanı arayanlar.
  • tekstilde bayan dikim elemanı arayan firmaların ilanları.
  • tekstil iş ilanları ve eleman arayan tekstil firmaları.
  • bursa, istanbul, ankara, izmir, denizli, dikim elemanı arayanlar.
  • bayan dikim elemanı arıyorum, konfeksiyonda eli çabuk ve hızlı dikim yapabilen,
  • reçmeci, overlokçu, düz ve otomatik makinada çalışacak bayan dikim elemanları alınacaktır
  • bursa, istanbul, ankara, denizli, antep, maraş, kayseri, ve türkiyenin tüm bölgelerindeki bayan dikiş yapan elemanlar arıyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR