fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

evde nikah şekeri işi yapan ekipler aranıyor

evde nikah şekeri işi yapan ekipler aranıyor
evde nikah şekeri işi yapan ekipler aranıyor
EVLERE NİKAH ŞEKERİ YAPMA İŞİ VERİLİR : eve iş veren firmalar arayanlar veya eve iş vermek isteyen firmalar, tüm iş ilanlarınızı buradan verebilir ve aradığını işi veya müşteriyi buradan bulabilirsiniz, evde nikah şekeri işi yapan ekipler aranıyor - tüm iş ilanları evde yapılabilecek işler burada sizlere sunulmaktadır. nikah şekercileri üreticiler ucuza. istanbul izmir, ankara,
bursa nikah şekeri süslemeleri imalatçıları. fason elişi ek gelir elde etmek için iş ilanları.

1 yorum:

 1. Merhaba ;
  Bursa Gürsu Özdilek karşında 250 m2 lik iş yerimizde 22 kişilik ekibimizle üretim yapmaktayız.Güzeller Tekstil olarak Bayan giyim,bebek giyim,hazırlık,Ev Tekstili ,Havlu işlerinde tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz.
  İrtitibat :542 786 44 97
  İrtibat : 542 397 78 20
  GÜZELLER TEKSTİL

  YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR