fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Fasonda çalışacak bayan elemanlar alınacaktır

Fasonda çaılaşacak bayan elemanlar alınacaktır
Fasonda çaılaşacak bayan elemanlar alınacaktır
fason iş ilanları ara bul - ücretsiz ilan ver
fason iş ilanları ara bul - ücretsiz ilan ver
TEKSTİL FİRMAMIZDA Fasonda çalışacak bayan elemanlar alınacaktır : Makina kullanımından anlayan, yada daha yeni öğrenenleri yetişriebilip çalıştırabileceğimiz ortamda dikim işinde çalışacak bayan personeller aranmaktadır, Fasonda çalışacak bayan elemanlar alınacaktır. bayan eleman arayan tekstil firmaları. makinacı overlok düz ve tek iğne makinada çalışacak bayan eleman arayan tekstil firmalarının iş ilanları burada. hatasız iş yapan ve eli çok hızlı bayan dikim elemanları aranıyor işilanları. işini iyi yapan ve yüksek adet çıkartan bayan fason dikim elemanları alınacaktır, reçmeci overlokçu ve düz dikim elemanları işe alınacaktır. sgk prim yemek yol herşey mevcuttur.

1 yorum:

  1. İstanbulda bulunan canta atölyemizde herturlu canta uretimi yapılır.Ayrıca tekstil makinalarına kalın gelecek işlerde dikilir örnek araba pas pası kirli çamaşır sepeti oyuncak sepeti branda vb.şeyler ilgilenenlerin 05380787539 ulaşmaları yeterlidir

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR