fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Bursa'daki Fasoncular

Bursa'daki Fasoncular - marmara bölgesi ve bursa çevresinde tekstil ürünleri dikimi gerçekleştiren fasoncular burada
Bursa'daki Fasoncular - marmara bölgesi ve bursa çevresinde tekstil ürünleri dikimi gerçekleştiren fasoncular burada
TEKSTİL SEKTÖRÜ ÜRETİCİ FASONCULAR : Bursa ve çevre bölgelerde, ev tekstil, çocuk giyim, bebe giyim, bayan giyim ve erkek giyim ürünleri dikebilen fasoncular arıyorum diyenler, tüm Bursa'daki Fasoncular - marmara bölgesi ve bursa çevresinde tekstil ürünleri dikimi gerçekleştiren fasoncular burada. Bursadaki Fasoncular.

  • bursa dikim yapan fasoncular
  • bursada faaliyetleri sürdüren tekstil firmalarının bıraktığı en son ilanlar.
  • bursadaki fasoncular irtibat ve iletişim bilgileri.
Bursa'daki Fasoncular
Bursa'daki Fasoncular
en çok tercih edilen bursadaki fason dikim atölyeleri.

1 yorum:

  1. atölyem var fason iş arıyorum bursa hacivat tel 05417756191

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR