fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Ferace diken yerler Ferace imalatçıları

FERACE DİKEN YERLER - FERACE İMALATÇILARI : Ürünlerimi dikebilecek ferace dikimi yapan tekstil firmaları, en ucuz ferace üretimi yapan fason dikim atölyeleri arıyorum. en uygun fiyata ve en ucuz ferace satan ve imalat yapan konfeksiyon atölyesi. bayan ferace üreticileri ve yüksek adetli ferace imalatçıları listesi. adres ve telefon bilgileri ile irtibat ve iletişim numaraları. bursa istanbul bölgesi. çok hız ferace diktirebileceğim yerler.
Ferace diken yerler
Ferace diken yerler

Ferace imalatçıları
Ferace imalatçıları
elimdeki numune ferace örneklerini en ucuz diktirebileceğim ve ürettirebileceğim yerler. islami kıyafetler dikim yapan tecrübeli konfeksiyon atölyesi arıyorum.

2 yorum:

  1. BURSADA 10 MAKINE İLE BEBEK GİYİM ÜZERİNE DİKİM İŞLERİ YAPIYORUZ.İŞ ALIMI AÇIKTIR
    0545 216 1916

    YanıtlaSil
  2. BURSA YILDIRIM CİVARINDA KOT SLOPET DİKEBİLECEK FASONCULAR ARIYORUM TEL:5301021949

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR