düğün salonu dekorasyonu

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim fason işler ve tüm güncel ilanlar.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

28.11.2017

tekstil firmamıza kumaş pazarlama elemanı alınacak

TEKSTİL FİRMAMIZA KUMAŞ PAZARLAMA ELEMANI ALINACAK : Özellikle yurtdışı müşterilerimizle ilgilenebilecek, kumaşlarımızı güzelce tanıtabilecek, bay veya bayan kumaş pazarlama elemanlarına ihtiyaç vardır iş ilanları, tekstil firmamıza kumaş pazarlama elemanı alınacak.

tekstil firmamıza kumaş pazarlama elemanı alınacak
tekstil firmamıza kumaş pazarlama elemanı alınacak
  • tekstil firmaları kumaştan anlayan tecrübeli ve deneyimli bay bayan elemanlar alınacaktır
  • kumaş satışından anlayan deneyimli eleman ilanları.
  • kumaş dikim fason atölyeler.

2 yorum:

  1. İSTANBUL ÜSKÜDARDA ÜTÜ PAKET İŞİ YAPIYORUZ..CEVAPLARINIZI BEKLİYORUZ..lavinda2001@gmail.com

    YanıtlaSil
  2. YIKANABİLİR BEBEK BEZİ DİKTİRECEK YER ARIYORUM. MALZEMEYİ KARŞI TARAF TEMİN EDECEKTİR. İSTANBUL ANADOLU YAKASI ÖNCELİKLİDİR. İLGİLENEN WATSUPTAN YAZABİLİR : 05301834877

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR