fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Tekstil Konfeksiyon iş ilanları

Tekstil Konfeksiyon iş ilanları - türkiyedeki tüm illerin tekstil konfeksiyon iş ilanları buradan yayınlanmaktadır ve günceldir.
Tekstil Konfeksiyon iş ilanları - türkiyedeki tüm illerin tekstil konfeksiyon iş ilanları buradan yayınlanmaktadır ve günceldir.
EN KAPSAMLI TEKSTİL KONFEKSİYON İŞ İLANLARI BURADA : konfeksiyonda çalışacak deneyimli bayan eleman aranıyor. Tekstil Konfeksiyon iş ilanları - türkiyedeki tüm illerin tekstil konfeksiyon iş ilanları buradan yayınlanmaktadır ve günceldir. Hem kendinizde ücret vermeden ve üyelik yapmadan anında ilan bırakabilir, hemde bırakılan son güncel ilanlara anında gözatabilirsiniz. tekstilsektörü konfeksiyoncular. konfeksiyonda dikimde çalışacak bayan arıyorum, yada konfeksiyonda dikimde çalışacak bayan arayan firmalar. konfeksiyon atölyesinde çalışacak bayan dikim elemanı arıyorum, tüm ilanlar.
istanbuldaki ve bursadaki konfeksiyon iş ilanlarını burada bulabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Her beden için Yaklaşık 300 adet ve devamlılığı olacak kapsız sütyen dikebilecek uygun iç çamaşırı atölyesi arıyorum. İrtibat 05418428110

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR