fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Bursa evlere dikim işi veren tekstil firmaları

BURSA EVLERE DİKİŞ İŞİ VEREN TEKSTİL FİRMALARI : Bursa tüm ilçelere fason dikim işi veren tekstil firmaları arıyorum, vişne caddesi, yavuzselim, gürsu, kestel, yıldırım, demirtaş, acil işe ihtiyacım var diyenler.  küçük balıklı, teleferik, erikli, yeşilyayla, buttim ve tüm organiza sanayi bölgesi için eve iş veren fasoncular. yüksek adetlerde fason iş veren ödemesi sağlam tekstil firmaları bul. peşin çalışan ve evlere fason dikim işi verebilecek yerler arıyorum. Bursa evlere dikim işi veren tekstil firmaları bul. evde yaşayan 2 bayanız dikim işi arıyoruz.
Bursa evlere dikim işi veren tekstil firmaları
Bursa evlere dikim işi veren tekstil firmaları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR