fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

hazırladığım kreasyonları dikebilecek atölye arıyorum

hazırladığım kreasyonları dikebilecek atölye arıyorum - tekstil firması ve fason dikim atölyeleri
hazırladığım kreasyonları dikebilecek atölye arıyorum - tekstil firması ve fason dikim atölyeleri
KENDİM ÖZEL OLARAK HAZIRLADIĞIM KREASYONLARI DİKTİREBİLECEĞİM FASON ATÖLYE ARIYORUM DİYENLER : ister çocuk giyim olsun, isterseniz bayan giyim veya ev tekstil rünleri, nevresim takımı, masa örtüsü, pike takımları, gibi ekstille alakalı, kendi modellerimi diktirmek istiyorum, kendi kreasyonumu istediğim şekilde dikebilecek konfeksiyon atölyesi arıyorum diyorsanız, buradan hepsine ulaşabilir, ayrıca ücretsiz ilan bırakabilirsiniz. yepyeni kreasyonlarımı dikebilecek kaliteli dikim yerleri arıyorum. özel kreasyonlarımı istdiğim gibi dikebilecek konfeksiyon atölyeleri arıyorum.

1 yorum:

  1. Mrb istanbul tuzla merkezde atolyem var overlok ve duz duz dikis isleri ariyorum kiyafet ve ev tekstilide olabilir zeynep dikimevi 5356565676

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR