düğün salonu dekorasyonu

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim fason işler ve tüm güncel ilanlar.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

28.11.2017

ev tekstil ürünleri imalatçılar fasoncular dikimciler

ev tekstil ürünleri imalatçılar fasoncular dikimciler
ev tekstil ürünleri imalatçılar fasoncular dikimciler
EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ İMALATÇILAR : Türkiyenin her şehrinde fasona iş vermek isteyenler, ev tekstil ürünleri imalatçılar fasoncular dikimciler burada sizleri bekliyor, yüksek kapasiteli evtekstil ürünleri dikim merkezleri burada. nevresim takımı, pike takımı, masa örtüsü vebenzeri gibi ürün diktirmek isteyenler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR