düğün salonu dekorasyonu

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim fason işler ve tüm güncel ilanlar.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

28.11.2017

şimdi bırakılan fason işler önce sen davran işi kap

ŞİMDİ BIRAKILAN FASIN DİKİM İŞ İLANLARI : Tamamıyle güncel ve yeni tekstille alakalı tüm işler burada, şimdi bırakılan fason işler önce sen davran işi kap. hemen fason bırakılan iş ilanlarına gözat.
şimdi bırakılan fason işler önce sen davran işi kap
şimdi bırakılan fason işler önce sen davran işi kap

1 yorum:

  1. Küçükçekmece tepeüstünde fason atolyeme iş arıyorum. Her türlü fason işleriniz yüksek kalitede dikilir. 0535 257 56 20

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR