fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Yeni ve güncel fason işler burada tekstil ürünleri

GÜNCEL VE YENİ FASON İŞLER BURADA TEKSTİL ÜRÜNLERİ DİKİM İŞLERİ : Fason atölyeniz varsa iş arıyorsanız, burada iş başvurusunda bulunabilir ve bırakılan iş ilanlarına bakabilirsiniz, fasoncuysanız yada fason dikim işi arıyorum diyorsanız, en doğru yerdesiniz demektir. Yeni ve güncel fason işler burada tekstil ürünleri dikim işi veren firmalar burada. bu yıl yayına girmiş en güncel fason dikişi iş ilanları.
Yeni ve güncel fason işler burada tekstil ürünleri
Yeni ve güncel fason işler burada tekstil ürünleri
daha yeni düşmüş güncel iş ilanları. tekstil giyim ürünleri. hemen dikim işleri bulabileceğim siteler.

1 yorum:

  1. MerhabaLar; Diyarbakır merkezde 15 makinalı Tekstil Atölyemiz var Hertürlü Dikim işLemleri için bize ulaşın.Tel 05316622088

    YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR