fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Fasona iş vermek istiyorum uygun fiyata

Fasona iş vermek istiyorum uygun fiyata - çocuk giyim ürünlerim için Fasona iş vermek istiyorum uygun fiyata dikebilecek yerler arıyorum
Fasona iş vermek istiyorum uygun fiyata - çocuk giyim ürünlerim için Fasona iş vermek istiyorum uygun fiyata dikebilecek yerler arıyorum
TEKSTİL ÜRÜNLERİM İÇİN FASONA İŞ VERMEK İSTİYORUM : Kaliteli ve hızlı dikim yapabilen fason dikim atölyelerine ihtiyacım bulunmaktadır, Fasona iş vermek istiyorum uygun fiyata - çocuk giyim ürünlerim için Fasona iş vermek istiyorum uygun fiyata dikebilecek yerler arıyorum. acilen fasoncu bulmam lazım. hızlı ve çabuk mal teslim eden fasoncu arıyorum.
eşofman takımı, nevresim takımı, bebek ikili takımlar, çocuk ikili takımlar, tek alt dikimi yapan fason atölyeler, şapka diken atölyeler, pantolon ve etek diken yerler, gömlek diken fason atölyeler, atlet, kilot ve iç çamaşırı dikimi yapan tekstil firmaları.

10 yorum:

 1. ankaradaki fason atölyeme iş arıyorum .05318333482

  YanıtlaSil
 2. istanbul/esenlerde her türlü çanta ve bebek bakım araç gereçleri fason imalatı yapılır

  YanıtlaSil
 3. istanbul/esenlerde her türlü çanta ve bebek bakım araç gereçleri fason imalatı yapılır

  YanıtlaSil
 4. marangoz atolyeme fason iş arıyorum ümranıye
  05386775067

  YanıtlaSil
 5. marangoz atolyeme fason iş arıyorum ümranıye
  05386775067

  YanıtlaSil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. FASON BUTİK DİKİMİ YAPILIR 05386199576 BURSA

  YanıtlaSil
 8. Korse dikebilecek fason atolyesi ariyorum 05392618244

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iş ilanı hala gecerlimi izmir deyim. atölyemiz var...

   Sil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR