fason iş ilanları

BURSA FASON DİKİM İŞ İLANLARI

Bursadaki ilçe ve mahallelerdeki fason dikim iş ilanları, elbisesi ve kıyafeti giyim ürünleri diktirebileceğim yerler. güncel ve günlük yeni dikiş iş ilanları, fason atölyeme dikim için iş arıyorum diyenler, vişne caddesi, erikli, yavuzselim mh, yunus emre mh, vatan mahallesi, millet mh, atıcılar ve zafer mahalleleri, gürsu, kestel, ortabağlar, fidyekızık, çınarönü mh, yıldırım, osmangazi, hürriyet, demirtaş, fason dikim işleri, bayan giyim, ev tekstili, sandalye örtüsü ve sandalye giydirme dikim işleri, bebe çocuk giyim diktirmek istiyorum. fason işler ve tüm güncel ilanlar. yeni verilmiş tekstil dikiş işleri. hatasız ve en kaliteli şekilde, ihracat kalitesinde dikim yapan atölyeler, tüm işlerimi dikecek fason atölye arıyorum. Dikim, pastal, kesim, ilik düğme, ütü paket atölyeleri güncel fason iş ilanları.

FASON DİKİM İŞLERİ Blog Arşivi

9.12.2018

Bayan tunik fason diken firmalar

Bayan tunik fason diken firmalar, yaz geliyor imalatçılar iş bekliyor, fason bayan tunik diken konfeksiyon atölyeleri burada listeleniyor.
Bayan tunik fason diken firmalar, yaz geliyor imalatçılar iş bekliyor, fason bayan tunik diken konfeksiyon atölyeleri burada listeleniyor.
BEYEN ELBİSE TUNİK İMALATÇILARI : Fason olarak yüksek adetlerde elbise tunik bluz vesaire diktirmek istiyorum diyenler, tüm tekstil fason atölyeler buradadır, Bayan tunik fason diken firmalar, yaz geliyor imalatçılar iş bekliyor, fason bayan tunik diken konfeksiyon atölyeleri burada listeleniyor. 2018 ve 2019 2020 yılı tekstil iş ilanları. bayanlar için sezonda tunikler ve elbsiler modele göre dikebilecek fason atölye arıyorum.

5 yorum:

 1. MZG tekstil mümessillik
  müşterilerimizden dosya teslim yada genel takipli fason iş imalatçıyız mallarınız kaliteli takip altında kesiminden finişine kadar kontrollü bir biçimde teslim edilir
  0531 663 69 49 mehmet bey

  YanıtlaSil
 2. Eskişehirde veya eskisehire paketleme montaj ütü kesim vida montaj kutu çanta işi verenler Ridvann977@gmail.com 05513883286 telefon e postaya mesaj atabilirsiniz 4 kisiyiz tam zamanlı calisilacaktir

  YanıtlaSil
 3. 45YILLIK DENEYİMLE VE İHRACAT TECRÜBESİLE 20MAKİNALI GÖMLEK FASON ATÖLYEME ERKEK BAYAN GÖMLEĞİ TUNİK ÖNLÜK PROMOSYON ÇANTA TARZI İŞ ARIYORUM KALİTE ÖNCELİĞİMİZDİR. CYS TEKSTİL İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA 05324064194 05324082776

  YanıtlaSil
 4. yerimiz ist zeytinburnunda 450 metrekare 9 paskara 30 kişilik tercübeli kadromuzla her nebi ütü paket fason işleri alınır YAĞMUR ÜTÜ PAKET iletişim 0546 881 70 41 (0212 806 28 84 )

  YanıtlaSil
 5. kayserimizdeki tekstil atölyemizde her türlü dikim işleri yapılır.mobilya ve tekstil alanlarında.tel.05446993232

  YanıtlaSil

ÜCRETSİZ TEKSTİL İŞ İLANI BIRAK = ( NOT : Yorumlama Biçimi : ANONİM Seçerseniz ilanınız, üyelik olmadan ücretsiz anında yayınlanır. Ayrıca size ulaşabilmeleri için, Bulunduğunuz şehir ile irtibat bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmanızı önemle hatırlatırız.
GMAİL üyeliğiniz varsa üyelik girişli yayınlarsanız, bırakmış olduğunuz ilanı sonradan kendinizde silebilirsiniz.
TÜM İLANLAR